BIP Gminy Stawiski

Biuletyn Informacji Publicznej

Wykaz składów Obwodowych Komisji Wyborczych na terenie gminy Stawiski

Załącznik do Zarządzenia nr 54/07
z dnia 27 września 2007 r.

OKW NR 1. - Urząd Miejski w Stawiskach, ul. Plac Wolności 13/15

Lp.
Imię i nazwisko
Miejscowość
Podmiot zgłaszający
1.
Krystyna Terepka Dzierzbia Komitet Wyborczy
Samoobrona RP
2.
Cezary Nerkowski Stawiski Komitet Wyborczy
Związku Słowiańskiego
3.
Wojciech Rafałowski Budy Poryckie Komitet Wyborczy
Polskiego Stronnictwa Ludowego
4.
Barbara Chojnowska Stawiski Komitet Wyborczy
Liga Polskich Rodzin
5.
Iwona Ofman Stawiski Komitet Wyborczy
Unia Polityki Realnej
6.
Elżbieta Krasińska Stawiski Komitet Wyborczy
Prawo i Sprawiedliwość
7.
Jadwiga Bartosiewicz Stawiski Koalicyjny Komitet Wyborczy
Lewica i Demokraci
8.
Przemysław Niedźwiedzki Stawiski Komitet Wyborczy
Stronnictwo Ludowe "OJCOWIZNA"
9.
Małgorzata Chodnicka Stawiski Burmistrz

OKW NR 2. - Szkoła Podstawowa w Stawiskach, ul. Polowa 12

Lp.
Imię i nazwisko
Miejscowość
Podmiot zgłaszający
1.
Maria Wesołowska Stawiski Komitet Wyborczy
Samoobrona RP
2.
Małgorzata Mroczkowska Stawiski Komitet Wyborczy
Związku Słowiańskiego
3.
Grażyna Nagórska Stawiski Komitet Wyborczy
Polskiego Stronnictwa Ludowego
4.
Krystyna Gąsiewska Stawiski Komitet Wyborczy
Liga Polskich Rodzin
5.
Jerzy Obrycki Stawiski Komitet Wyborczy
Unia Polityki Realnej
6.
Zofia Zacharzewska Stawiski Komitet Wyborczy
Prawo i Sprawiedliwość
7.
Halina Żurawska Stawiski Koalicyjny Komitet Wyborczy
Lewica i Demokraci
8.
Iwona Chojnowska Stawiski Komitet Wyborczy
Stronnictwo Ludowe "OJCOWIZNA"
9.
Barbara Trzaska Stawiski Burmistrz

OKW NR 3. - Szkoła Filialna w Jurcu Szlacheckim

Lp.
Imię i nazwisko
Miejscowość
Podmiot zgłaszający
1.
Kazimierz Sulkowski Wysokie Małe Komitet Wyborczy
Samoobrona RP
2.
Janina Brzostowska Jurzec Włościański Komitet Wyborczy
Związku Słowiańskiego
3.
Jan Kurzątkowski Jurzec Włościański Komitet Wyborczy
Polskiego Stronnictwa Ludowego
4.
Przemysław Gutowski Stawiski Komitet Wyborczy
Liga Polskich Rodzin
5.
Elżbieta Śleszyńska Stawiski Komitet Wyborczy
Unia Polityki Realnej
6.
Kazimierz Kubiak Stawiski Komitet Wyborczy
Prawo i Sprawiedliwość
7.
Grzegorz Dęby Stawiski Koalicyjny Komitet Wyborczy
Lewica i Demokraci
8.
Witold Gawrych Stawiski Komitet Wyborczy
Stronnictwo Ludowe "OJCOWIZNA"
9.
Bożena Majkrzak Stawiski Burmistrz

OKW NR 4. - Remiza OSP w Romanach

Lp.
Imię i nazwisko
Miejscowość
Podmiot zgłaszający
1.
Ewa Grela Stawiski Stawiski
Samoobrona RP
2.
Łukasz Kaniuk Stawiski Komitet Wyborczy
Związku Słowiańskiego
3.
Teresa Zaręba Stawiski Komitet Wyborczy
Polskiego Stronnictwa Ludowego
4.
Ryszard Chojnowski Stawiski Komitet Wyborczy
Liga Polskich Rodzin
5.
Alina Szczechowska Barzykowo Komitet Wyborczy
Unia Polityki Realnej
6.
Zofia Ślaska Stawiski Komitet Wyborczy
Prawo i Sprawiedliwość
7.
Ewa Kurzątkowska Sokoły Koalicyjny Komitet Wyborczy
Lewica i Demokraci
8.
Eliza Rutkowska Stawiski Komitet Wyborczy
Stronnictwo Ludowe "OJCOWIZNA"
9.
Elżbieta Wysocka Stawiski Burmistrz

OKW NR 5. - Szkoła Podstawowa w Porytem

Lp.
Imię i nazwisko
Miejscowość
Podmiot zgłaszający
1.
Marianna Maliszewska Poryte Komitet Wyborczy
Samoobrona RP
2.
Sylwia Bazydło Dzierzbia Komitet Wyborczy
Związku Słowiańskiego
3.
Barbara Cwalina Poryte Włościańskie Komitet Wyborczy
Polskiego Stronnictwa Ludowego
4.
Krzysztof Zieliński Poryte Komitet Wyborczy
Liga Polskich Rodzin
5.
Anna Doliasz Poryte Komitet Wyborczy
Unia Polityki Realnej
6.
Regina Jarszak Stawiski Komitet Wyborczy
Prawo i Sprawiedliwość
7.
Grzegorz Mroczkowski Dzierzbia Koalicyjny Komitet Wyborczy
Lewica i Demokraci
8.
Alicja Rybicka Stawiski Komitet Wyborczy
Stronnictwo Ludowe "OJCOWIZNA"
9.
Elżbieta Mierzejewska Stawiski Burmistrz

OKW NR 6. - Szkoła Filialna w Budach Stawiskich

Lp.
Imię i nazwisko
Miejscowość
Podmiot zgłaszający
1.
Elżbieta Bajno Stawiski Komitet Wyborczy
Samoobrona RP
2.
Marta Chrzanowska Wilczewo Komitet Wyborczy
Związku Słowiańskiego
3.
Kazimierz Śmiarowski Budy Stawiskie Komitet Wyborczy
Polskiego Stronnictwa Ludowego
4.
Karol Gutowski Stawiski Komitet Wyborczy
Liga Polskich Rodzin
5.
Stefan Nerkowski Stawiski Komitet Wyborczy
Unia Polityki Realnej
6.
Bożena Wierciszewska Stawiski Komitet Wyborczy
Prawo i Sprawiedliwość
7.
Danuta Bzura Zaborowo Koalicyjny Komitet Wyborczy
Lewica i Demokraci
8.
Emilia Dęby Stawiski Komitet Wyborczy
Stronnictwo Ludowe "OJCOWIZNA"
9.
Małgorzata Teresa Dąbkowska Stawiski Burmistrz

OKW NR 7. - Remiza OSP w Wysokiem Małem

Lp.
Imię i nazwisko
Miejscowość
Podmiot zgłaszający
1.
Kazimierz Filipkowski Karwowo Komitet Wyborczy
Samoobrona RP
2.
Kamil Rzadki Poryte Komitet Wyborczy
Związku Słowiańskiego
3.
Agnieszka Konopka Stawiski Komitet Wyborczy
Polskiego Stronnictwa Ludowego
4.
Zbigniew Kupis Stawiski Komitet Wyborczy
Liga Polskich Rodzin
5.
Andrzej Ofman Stawiski Komitet Wyborczy
Unia Polityki Realnej
6.
Ewa Ćwiekowska Stawiski Komitet Wyborczy
Prawo i Sprawiedliwość
7.
Artur Mierzejewski Stawiski Koalicyjny Komitet Wyborczy
Lewica i Demokraci
8.
Piotr Gąsiewski Stawiski Komitet Wyborczy
Stronnictwo Ludowe "OJCOWIZNA"
9.
Rafał Dobrowolski Stawiski Burmistrz
Data powstania: piątek, 28 wrz 2007 10:57
Data opublikowania: piątek, 28 wrz 2007 15:18
Data przejścia do archiwum: środa, 24 paź 2007 09:10
Opublikował(a): CEZARY NERKOWSKI
Zaakceptował(a): CEZARY NERKOWSKI
Artykuł był czytany: 3372 razy