BIP Gminy Stawiski

Biuletyn Informacji Publicznej

Składy Obwodowych Komisji Wyborczych w wyborach do Sejmu RP i Senatu RP zarządzonych na dzień 9 października 2011r.

Składy Obwodowych Komisji Wyborczych

w wyborach do Sejmu RP i Senatu RP zarządzonych

na dzień 9 października 2011r.

 

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1

Urząd Miejski w Stawiskach

Plac Wolności 13/15,18 – 520 Stawiski

Lp.

Imię i Nazwisko

Miejscowość

Funkcja

1.

Krystyna Kopiczko

Stawiski

Przewodnicząca Komisji

2.

Anna Szadziul

Stawiski

Zastępca Przewodniczącej Komisji

3.

Aneta Sielawa

Stawiski

Członek komisji

4.

Stanisław Sokołowski

Sokoły

Członek komisji

5.

Elżbieta Krasińska

Stawiski

Członek komisji

6.

Patrycja Demby

Michny

Członek komisji

7.

Antoni Domitrz

Stawiski

Członek komisji

8.

Magdalena Zabielska

Stawiski

Członek komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2

Szkoła Podstawowa w Stawiskach ul. Polowa 12

18 – 520 Stawiski

Lp.

Imię i Nazwisko

Miejscowość

Funkcja

1.

Jan Zelkowski

Skroda Mała

Przewodniczący Komisji

2.

Katarzyna Chojnowska

Stawiski

Zastępca Przewodniczącego Komisji

3.

Zofia Zacharzewska

Stawiski

Członek komisji

4.

Emilia Dzięgielewska

Michny

Członek komisji

5.

Ewa Grela

Stawiski

Członek komisji

6.

Grzegorz Sielawa

Stawiski

Członek komisji

7.

Zdzisław Szmitko

Stawiski

Członek komisji

8.

Zofia Ślaska

Stawiski

Członek komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3

– Szkoła Filialna, Jurzec Szlachecki 53, 18 – 520 Stawiski

Lp.

Imię i Nazwisko

Miejscowość

Funkcja

1.

Paulina Zalewska

Stawiski

Przewodnicząca Komisji

2.

Sławomir Sienkiewicz

Stawiski

Zastępca Przewodniczącej Komisji

3.

Eugeniusz Zakrzewski

Jurzec Włościański

Członek komisji

4.

Janusz Dzięgielewski

Michny

Członek komisji

5.

Bogusław Sobociński

Jurzec Szlachecki

Członek komisji

6.

Renata Mierzejewska

Stawiski

Członek komisji

7.

Katarzyna Murawska

Jurzec Włościański

Członek komisji

8.

Małgorzata Chodnicka

Stawiski

Członek komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4

– Remiza OSP,  Romany 1, 18 – 520 Stawiski

Lp.

Imię i Nazwisko

Miejscowość

Funkcja

1.

Ewa Ćwiekowska

Stawiski

Przewodnicząca Komisji

2.

Dorota Borzymowska

Stawiski

Zastępca Przewodniczącej Komisji

3.

Jerzy Rogalski

Rogale

Członek komisji

4.

Monika Sokołowska

Sokoły

Członek komisji

5.

Ewelina Dąbrowska

Stawiski

Członek komisji

6.

Ewa Makowska

Romany

Członek komisji

7.

Piotr Sienkiewicz

Stawiski

Członek komisji

8.

Beata Jańczyk

Stawiski

Członek komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5

– Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 23,Poryte,

 18 – 520 Stawiski

Lp.

Imię i Nazwisko

Miejscowość

Funkcja

1.

Agnieszka Chludzińska

Stawiski

Przewodnicząca Komisji

2.

Anna Doliasz

Dzierzbia

Zastępca Przewodniczącej Komisji

3.

Wanda Ślaska

Stawiski

Członek komisji

4.

Jolanta Karolin

Michny

Członek komisji

5.

Piotr Ofman

Stawiski

Członek komisji

6.

Bogdan Mroczkowski

Dzierzbia

Członek komisji

7.

Bożena Milewska

Poryte

Członek komisji

8.

Teresa Rzadkowska

Stawiski

Członek komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6

– Szkoła Filialna, Budy Stawiskie 1,

18 – 520 Stawiski

Lp.

Imię i Nazwisko

Miejscowość

Funkcja

1.

Wojciech Rafałowski

Budy Poryckie

Przewodniczący Komisji

2.

Lidia Zajkowska

Stawiski

Zastępca Przewodniczącego  Komisji

3.

Michał Kubiak

Stawiski

Członek komisji

4.

Stanisława Demby

Michny

Członek komisji

5.

Kamil Chojnowski

Stawiski

Członek komisji

6.

Wojciech Milewski

Poryte

Członek komisji

7.

Agnieszka Dardzińska

Ignacewo

Członek komisji

8.

Teresa Zaręba

Stawiski

Członek komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7

– Remiza OSP, Wysokie Małe 3

Lp.

Imię i Nazwisko

Miejscowość

Funkcja

1.

Marek Wierciszewski

Stawiski

Przewodniczący Komisji

2.

Michał Rogalski

Michny

Zastępca Przewodniczącego Komisji

3.

Hanna Rafałowska

Budy Poryckie

Członek komisji

4.

Jacek Szulc

Wilczewo

Członek komisji

5.

Magda Wysocka

Stawiski

Członek komisji

6.

Beata Zach

Stawiski

Członek komisji

7.

Grażyna Rafałowska

Budy Poryckie

Członek komisji

8.

Rafał Dobrowolski

Stawiski

Członek komisji

 

Data powstania: czwartek, 22 wrz 2011 09:57
Data opublikowania: czwartek, 22 wrz 2011 10:01
Opublikował(a): Iwona Niedźwiedzka
Zaakceptował(a): Iwona Niedźwiedzka
Artykuł był czytany: 3419 razy