BIP Gminy Stawiski

Biuletyn Informacji Publicznej

Wyniki wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020 r.

WYNIKI WYBORÓW PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
ZARZĄDZONYCH NA DZIEŃ 28 CZERWCA 2020 r.

Nazwa gminy: Stawiski
Kod terytorialny: 200605
Liczba wyborców uprawnionych do głosowania: 4896
Liczba wyborców, którym wydano karty do głosowania: 2606
Liczba głosów nieważnych (z kart ważnych): 12
Frekwencja w gminie: 53,23%

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1
Urząd Miejski w Stawiskach, ul. Plac Wolności 13/15, 18-520 Stawiski

Lp. Nazwisko i Imię Ilość głosów ważnych
1.  BIEDROŃ Robert 8
2.  BOSAK Krzysztof 32
3.  DUDA Andrzej Sebastian 315
4.  HOŁOWNIA Szymon Franciszek 58
5.  JAKUBIAK Marek 0
6.  KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin 13
7.  PIOTROWSKI Mirosław Mariusz 1
8.  TANAJNO Paweł Jan 2
9.  TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 74
10.  WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz 1
11.  ŻÓŁTEK Stanisław Józef 2

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Stawiskach, ul. Krótka 4, 18-520 Stawiski

Lp. Nazwisko i Imię Ilość głosów ważnych
1.  BIEDROŃ Robert 4
2.  BOSAK Krzysztof 20
3.  DUDA Andrzej Sebastian 248
4.  HOŁOWNIA Szymon Franciszek 56
5.  JAKUBIAK Marek 0
6.  KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin 10
7.  PIOTROWSKI Mirosław Mariusz 0
8.  TANAJNO Paweł Jan 0
9.  TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 43
10.  WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz 0
11.  ŻÓŁTEK Stanisław Józef 1

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Stawiskach, ul. Polowa 12, 18-520 Stawiski

Lp. Nazwisko i Imię Ilość głosów ważnych
1.  BIEDROŃ Robert 0
2.  BOSAK Krzysztof 40
3.  DUDA Andrzej Sebastian 413
4.  HOŁOWNIA Szymon Franciszek 13
5.  JAKUBIAK Marek 1
6.  KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin 26
7.  PIOTROWSKI Mirosław Mariusz 0
8.  TANAJNO Paweł Jan 0
9.  TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 23
10.  WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz 0
11.  ŻÓŁTEK Stanisław Józef 0

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4
Szkoła Filialna w Jurcu Szlacheckim, Jurzec Szlachecki 53, 18-520 Stawiski

Lp. Nazwisko i Imię Ilość głosów ważnych
1.  BIEDROŃ Robert 0
2.  BOSAK Krzysztof 16
3.  DUDA Andrzej Sebastian 159
4.  HOŁOWNIA Szymon Franciszek 4
5.  JAKUBIAK Marek 0
6.  KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin 4
7.  PIOTROWSKI Mirosław Mariusz 0
8.  TANAJNO Paweł Jan 0
9.  TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 4
10.  WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz 0
11.  ŻÓŁTEK Stanisław Józef 0

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Stawiskach, ul. Polowa 12, 18-520 Stawiski

Lp. Nazwisko i Imię Ilość głosów ważnych
1.  BIEDROŃ Robert 1
2.  BOSAK Krzysztof 12
3.  DUDA Andrzej Sebastian 371
4.  HOŁOWNIA Szymon Franciszek 19
5.  JAKUBIAK Marek 4
6.  KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin 7
7.  PIOTROWSKI Mirosław Mariusz 2
8.  TANAJNO Paweł Jan 0
9.  TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 9
10.  WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz 1
11.  ŻÓŁTEK Stanisław Józef 0

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6
Szkoła Podstawowa w Porytem, Poryte ul. Szkolna 23, 18-520 Stawiski

Lp. Nazwisko i Imię Ilość głosów ważnych
1.  BIEDROŃ Robert 6
2.  BOSAK Krzysztof 22
3.  DUDA Andrzej Sebastian 255
4.  HOŁOWNIA Szymon Franciszek 23
5.  JAKUBIAK Marek 1
6.  KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin 28
7.  PIOTROWSKI Mirosław Mariusz 0
8.  TANAJNO Paweł Jan 0
9.  TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 25
10.  WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz 0
11.  ŻÓŁTEK Stanisław Józef 1

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7
Szkoła Filialna w Budach Stawiskich, Budy Stawiskie 1, 18-520 Stawiski

Lp. Nazwisko i Imię Ilość głosów ważnych
1.  BIEDROŃ Robert 0
2.  BOSAK Krzysztof 20
3.  DUDA Andrzej Sebastian 170
4.  HOŁOWNIA Szymon Franciszek 13
5.  JAKUBIAK Marek 0
6.  KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin 5
7.  PIOTROWSKI Mirosław Mariusz 0
8.  TANAJNO Paweł Jan 0
9.  TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 8
10.  WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz 0
11.  ŻÓŁTEK Stanisław Józef 0

 

Wyniki zbiorcze na poszczególnych kandydatów:

Lp. Nazwisko i Imię Ilość głosów ważnych
1.  DUDA Andrzej Sebastian 1 931
2.  HOŁOWNIA Szymon Franciszek 186
3.  TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 186
4.  BOSAK Krzysztof 162
5.  KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin 93
6.  BIEDROŃ Robert 19
7.  JAKUBIAK Marek 6
8.  ŻÓŁTEK Stanisław Józef 4
9.  PIOTROWSKI Mirosław Mariusz 3
10.  TANAJNO Paweł Jan 2
11.  WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz 2

 

OKW Nr 1 uprawnionych: 979, głosowało: 508, frekwencja: 51,89%

OKW Nr 2 uprawnionych: 775, głosowało: 384, frekwencja: 49,55%

OKW Nr 3 uprawnionych: 968, głosowało: 519, frekwencja: 53,61%

OKW Nr 4 uprawnionych: 297, głosowało: 187, frekwencja: 62,96%

OKW Nr 5 uprawnionych: 801, głosowało: 430, frekwencja: 53,68%

OKW Nr 6 uprawnionych: 692, głosowało: 362, frekwencja: 52,31%

OKW Nr 7 uprawnionych: 384, głosowało: 216, frekwencja: 56,25%

Data powstania: niedziela, 28 cze 2020 23:55
Data opublikowania: poniedziałek, 29 cze 2020 02:25
Opublikował(a): Jarosław Laskowski
Zaakceptował(a): Jarosław Laskowski
Artykuł był czytany: 246 razy