BIP Gminy Stawiski

Biuletyn Informacji Publicznej

Składy Obwodowych Komisji Wyborczych na terenie Gminy Stawiski Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 28 czerwca 2020r.

Składy
Obwodowych Komisji Wyborczych na terenie Gminy Stawiski
Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 28 czerwca 2020r.

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Urząd Miejski w Stawiskach, ul. Plac Wolności 13/15, 18-520 Stawiski:

Lp. Imię i Nazwisko Funkcja
1. Jakub Truszkowski Przewodniczący Komisji
2. Sylwia Miszczak Zastępca Przewodniczącego Komisji
3. Martyna Karmiłowicz Członek Komisji
4. Elżbieta Maria Łakus Członek Komisji
5. Rafał Rytel Członek Komisji
6. Joanna Sikorska Członek Komisji
7. Dominika Zabielska Członek Komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Stawiskach, ul. Krótka 4, 18-520 Stawiski:

Lp. Imię i Nazwisko Funkcja
1. Barbara Truszkowska Przewodniczący Komisji
2. Hanna Chodnicka Zastępca Przewodniczącego Komisji
3. Jakub Chiliński Członek Komisji
4. Michał Dęby Członek Komisji
5. Tomasz Dęby Członek Komisji
6. Katarzyna Dzikowska Członek Komisji
7. Henryk Zacharzewski Członek Komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Stawiskach, Polowa 12, 18-520 Stawiski:

Lp. Imię i Nazwisko Funkcja
1. Marek Sobociński Przewodniczący Komisji
2. Aleksandra Zofia Dąbkowska Zastępca Przewodniczącego Komisji
3. Leszek Gawrych Członek Komisji
4. Justyna Obrycka Członek Komisji
5. Dominik Wesołowski Członek Komisji
6. Ewa Wieczorek Członek Komisji
7. Wiesława Zabielska Członek Komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Szkoła Filialna w Jurcu Szlacheckim, Jurzec Szlachecki 53, 18-520 Stawiski:

Lp. Imię i Nazwisko Funkcja
1. Jadwiga Łepkowska Przewodniczący Komisji
2. Jan Zelkowski Zastępca Przewodniczącego Komisji
3. Rafał Dobrowolski Członek Komisji
4. Bogdan Laskowski Członek Komisji
5. Lucyna Papież Członek Komisji
6. Urszula Rybicka Członek Komisji
7. Marzena Sokołowska Członek Komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Stawiskach, Polowa 26, 18-520 Stawiski:

Lp. Imię i Nazwisko Funkcja
1. Teresa Kalinowska Przewodniczący Komisji
2. Agnieszka Sobocińska Zastępca Przewodniczącego Komisji
3. Joanna Katarzyna Bazydło Członek Komisji
4. Paweł Bogusz Członek Komisji
5. Hubert Urban Członek Komisji
6. Martyna Zabielska Członek Komisji
7. Katarzyna Zelkowska Członek Komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6, Szkoła Podstawowa w Porytem, Poryte ul. Szkolna 23, 18-520 Stawiski:

Lp. Imię i Nazwisko Funkcja
1. Marta Krasińska Przewodniczący Komisji
2. Piotr Gąsiewski Zastępca Przewodniczącego Komisji
3. Dominika Kamińska Członek Komisji
4. Daria Sandra Nawrocka Członek Komisji
5. Anna Razarenkow Członek Komisji
6. Karol Tyszka Członek Komisji
7. Marlena Zegarowicz Członek Komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7, Szkoła Filialna w Budach Stawiskich, Budy Stawiskie 1, 18-520 Stawiski:

Lp. Imię i Nazwisko Funkcja
1. Grażyna Nagórska Przewodniczący Komisji
2. Elżbieta Bajno Zastępca Przewodniczącego Komisji
3. Patrycja Bednarczyk Członek Komisji
4. Hanna Łoszewska Członek Komisji
5. Mateusz Rafałowski Członek Komisji
6. Teresa Zaręba Członek Komisji
7. Krzysztof Zieliński Członek Komisji

 

Pliki do pobrania:
Data powstania: poniedziałek, 22 cze 2020 11:27
Data opublikowania: poniedziałek, 22 cze 2020 11:28
Opublikował(a): Jarosław Laskowski
Zaakceptował(a): Jarosław Laskowski
Artykuł był czytany: 157 razy