BIP Gminy Stawiski

Biuletyn Informacji Publicznej

Wykaz telefonów i adresów e-mail w Urzędzie Miejskim w Stawiskach i instytucjach z terenu Gminy Stawiski


URZĄD MIEJSKI W STAWISKACH
PARTER

Nr pokoju Stanowisko Nazwisko i imię
Adres e-mail Nr telefonu
4  Punkt Obsługi Klienta  Zabielska Dominika  pok@stawiski.pl 86 278-55-11
5  Zastępca Kierownika
 USC /
 Ewidencja ludności /
 Dowody osobiste /
 Działalność gospodarcza
 Grela Ewa  grela@stawiski.pl 86 278-52-02
6  Archiwum / OC /
 IOD / Oświata / 
 Obsługa wyborów
 Ślaska Zofia  zofiaslaska@stawiski.pl
 iod@stawiski.pl
86 278-52-20
7  Gospodarka
 nieruchomościami /
 Rolnictwo / Obsługa
 Sołtysów
 Chodnicka Małgorzata  gchodnicka@stawiski.pl 86 278-52-23

URZĄD MIEJSKI W STAWISKACH
I PIĘTRO


Nr pokoju Stanowisko Nazwisko i imię
Adres e-mail
Nr telefonu
9  Burmistrz Stawisk  Rutkowska Agnieszka  burmistrz@stawiski.pl 86 278-52-21
86 278-55-33
(Fax)
11  Zastępca Burmistrza  Niedźwiedzka Iwona  iwona.niedzwiedzka@stawiski.pl
10  Sekretariat / Informacja
 publiczna
 Pulwin Ewelina  sekretariat@stawiski.pl
12  Gospodarka
 przestrzenna /
 Decyzje o warunkach
 zabudowy /
 Obsługa Inwestycji /
 Czyste Powietrze
 Borzymowska Małgorzata  borzymowska@stawiski.pl 86 278-51-92
13  Gospodarka odpadami /
 Ochrona Środowiska /
 Zabytki
 Nowicka Anna  a.nowicka@stawiski.pl 86 278-50-50
14  Kasa  Kowalewska Marta  m.kowalewska@stawiski.pl 86 278-51-56
15  Kadry / Obsługa Rady  Zabielska Magdalena  zabielska@stawiski.pl 86 278-51-83
16  Wymiar Podatku  Niksa Karolina  k.niksa@stawiski.pl 86 278-51-82
17  Księgowość
 Podatkowa /
 Obsługa VAT
 Wysocka Magda  mwysocka@stawiski.pl 86 278-51-78
 Śmiarowska Martyna  m.smiarowska@stawiski.pl
18  Zastępca Skarbnika
 Gminy
 Jańczyk Beata  beatajanczyk@stawiski.pl 86 278-51-66
19  Skarbnik Gminy
 Stawiski
 Ofman Iwona  skarbnik@stawiski.pl 86 278-50-20
20  Drogownictwo /
 Zamówienia   Publiczne /
 Ochotnicze Straże
 Pożarne
 Kućko Artur  a.kucko@stawiski.pl 86 278-51-95
 Oświetlenie / Opieka
 nad bezdomnymi
 zwierzętami / Transport
 / Obsługa Inwestycji
 Tyszka Joanna  j.tyszka@stawiski.pl
21  Księgowość budżetowa  Krasińska Elżbieta  e.krasinska@stawiski.pl 86 278-51-45
22  Obsługa
 Informatyczna
 Laskowski Jarosław  it@stawiski.pl 86 278-51-63

 

Instytucje z terenu Gminy Stawiski
Nazwa Instytucji
Adres e-mail Nr telefonu
 Centrum Opiekuńczo-Mieszkalne w Sokołach  com@stawiski.pl 86 278-57-23
 Centrum Usług Społecznych w Stawiskach  cus@stawiski.pl 86 273-81-70
 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Stawiskach  biuro@gokis-stawiski.pl 86 278-52-29
 Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Stawiskach  kontakt@zgkimstawiski.pl 86 278-57-11
 Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Stawiskach  sekretariat@spstawiski.pl 86 278-56-09
 Szkoła Filialna w Jurcu Szlacheckim  sekretariat@spstawiski.pl 86 278-50-56
 Szkoła Podstawowa w Porytem  sekretariat@spporyte.pl 86 278-86-82
 Miejskie Przedszkole w Stawiskach  poczta@przedszkolestawiski.pl 86 278-56-51
 OSP KSRG Stawiski  straz@stawiski.pl 86 278-50-08
 Posterunek Policji w Stawiskach  - 86 474-10-16

 

 

Data powstania: wtorek, 6 mar 2018 12:32
Data opublikowania: poniedziałek, 23 kwi 2018 13:22
Data edycji: wtorek, 12 sty 2021 08:38
Opublikował(a): Jarosław Laskowski
Zaakceptował(a): Jarosław Laskowski
Artykuł był czytany: 29572 razy
Ilość edycji: 1