BIP Gminy Stawiski

Biuletyn Informacji Publicznej

Witamy na stronie BIP Gminy Stawiski

  BURMISTRZ STAWISK
 Agnieszka Rutkowska
BURMISTRZ STAWISK Agnieszka Rutkowska
 Gmina  Stawiski
 Rodzaj Gminy   miejsko-wiejska 
 Województwo   Podlaskie
 Powiat  Kolneński
 Adres  Plac Wolności 13/15, 18-520 Stawiski
 Telefon  (86) 278 55 11
 Faks  (86) 278 55 33
 Strona WWW  https://stawiski.pl 
 Adres skrytki EPUAP   /egh19dj11n/SkrytkaESP 
 Adres e-mail  pok@stawiski.pl
  
 Burmistrz Stawisk  Agnieszka Rutkowska
 Zastępca Burmistrza  Iwona Niedźwiedzka
 Skarbnik Gminy Stawiski  Iwona Ofman
 
 NIP (UM):  7211003298
 NIP (GMINA):  2910224677
 REGON (UM):  000528830
 REGON (GMINA):  450669884
 
 NUMER KONTA  51 8762 1022 0031 6097 2000 0010
 Hexa Bank Spółdzielczy o/Stawiski
 
 Kasa czynna w godz.  od 0800 do 1500
 Telefon  (86) 278 51 56

 

Data powstania: wtorek, 27 lis 2018 15:39
Data opublikowania: wtorek, 27 lis 2018 15:52
Opublikował(a): Jarosław Laskowski
Zaakceptował(a): Jarosław Laskowski
Artykuł był czytany: 108543 razy

Wykaz telefonów i adresów e-mail w Urzędzie Miejskim w Stawiskach i jednostkach podległych/instytucjach


PARTER

Stanowisko Nazwisko i imię Adres e-mail Nr telefonu Nr pokoju
 Obsługa Rady  Zabielska Magdalena  rada-umstawiski@stawiski.pl 86 278-55-22
3
 Punkt Obsługi Klienta  Nowicka Anna  pok@stawiski.pl 86 278-55-11 4
 Urząd Stanu Cywilnego  Grela Ewa  grela@stawiski.pl 86 278-52-02
5
 Zastępca Kierownika USC /
 Ewidencja ludności /
 Dowody osobiste /
 Działalność gospodarcza
 Grela Ewa  grela@stawiski.pl
 Archiwum / OC / IOD /
 Stypendia dla uczniów /
 Kształcenie młodocianych
 Ślaska Zofia  zofiaslaska@stawiski.pl
 iod@stawiski.pl
86 278-52-20 6
 Gospodarka
 nieruchomościami
 Chodnicka Małgorzata  gchodnicka-umstawiski@stawiski.pl 86 278-52-23
7

I PIĘTRO

Stanowisko Nazwisko i imię Adres e-mail
Nr telefonu
Nr pokoju
 Burmistrz Stawisk  Rutkowska Agnieszka  burmistrz@stawiski.pl 86 278-52-21
86 278-55-33
(Fax)
10
 Zastępca Burmistrza  Niedźwiedzka Iwona  iwona.niedzwiedzka@stawiski.pl
 Sekretariat / Kadry  Malinowska Wioleta  sekretariat@stawiski.pl
 Skarbnik Gminy Stawiski  Ofman Iwona  stawiski@bl.jst.net.pl 86 278-50-20
19
 Zastępca Skarbnika Gminy  Jańczyk Beata  beatajanczyk@stawiski.pl 86 278-51-66
18
 Drogownictwo /
 Oświetlenie uliczne/
 Transport / Rolnictwo /
 Malinowski Grzegorz  g.malinowski@stawiski.pl 86 278-51-92
12
 Gospodarka przestrzenna /
 Decyzje o warunkach
 zabudowy /
 Czyste Powietrze
 Borzymowska Małgorzata  borzymowska@stawiski.pl 86 278-50-50
13
 Ochrona Środowiska /
 Zabytki / Czyste powietrze
 Dąbkowska Małgorzata  m.dabkowska@stawiski.pl
 Zamówienia publiczne  Tyszka Joanna  j.tyszka@stawiski.pl 86 278-51-83 15
 Gospodarka odpadami  Chrzanowska Anna  achrzanowska@stawiski.pl 86 278-51-95
20
 Kasa  Kowalewska Marta  m.kowalewska@stawiski.pl 86 278-51-56
14
 Wymiar Podatku  Chrzanowska Anna  truszkowska@stawiski.pl  86 278-51-82
16
 Księgowość Podatkowa /
 Obsługa VAT
 Obrycka Agnieszka  obrycka@stawiski.pl 86 278-51-78
17
 Księgowość  Krasińska Elżbieta  e.krasinska@stawiski.pl 86 278-51-45
21
 Obsługa Informatyczna  Laskowski Jarosław  it@stawiski.pl 86 278-51-63 22

WYKAZ TELEFONÓW DO INSTYTUCJI

Nazwa instytucji Dyrektor/kierownik Adres e-mail Nr Telefonu
 Centrum Usług Społecznych  Wasilewska Izabela  cus@stawiski.pl 86 273-81-70
 SP w Porytem  Żochowska Bogumiła  poryte-23@wp.pl 86 278-86-82
 SP w Stawiskach  Chojnowski Tomasz  spstawiski@wp.pl 86 278-56-09
 Szkoła Filialna w Jurcu Szl. 86 278-50-56
 Miejskie Przedszkole
 w Stawiskach
 Bogdańska Iwona  stawiski.przedszkole@wp.pl 86 278-56-51
 Biblioteka  Kamionowska Grażyna  biblioteka.stawiski@wp.pl 86 278-50-66
 GOKiS 86 278-55-79
 ZGKiM  Ofman Andrzej  zgkimstawiski@wp.pl 86 278-57-11
 OSP KSRG Stawiski  Bikowski Remigiusz  straz@stawiski.pl 86 278-50-08
 Posterunek Policji w Stawiskach  86 474-10-16

 

Data powstania: wtorek, 6 mar 2018 12:32
Data opublikowania: poniedziałek, 23 kwi 2018 13:22
Data edycji: wtorek, 12 sty 2021 08:38
Opublikował(a): Jarosław Laskowski
Zaakceptował(a): Jarosław Laskowski
Artykuł był czytany: 15604 razy
Ilość edycji: 1