BIP Gminy Stawiski

Biuletyn Informacji Publicznej

Witamy na stronie BIP Gminy Stawiski

Szanowni Państwo
W związku z utrzymującym się na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej stanem epidemii niezbędne jest podejmowanie działań mających na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2.

W trosce o bezpieczeństwo Państwa i Państwa rodzin, kierując się dobrem zarówno klientów, jak i Pracowników Urzędu Miejskiego w Stawiskach, w przypadku konieczności załatwienia spraw urzędowych proszę o wykorzystanie komunikacji elektronicznej, telefonicznej, a także korespondencji tradycyjnej.

Do Państwa dyspozycji pozostają adresy e-mail i numery telefonów do Urzędu dostępne w Biuletynie Informacji Publicznej www.bip.stawiski.pl.

W przypadku konieczności osobistego załatwienia sprawy w Urzędzie Miejskim w Stawiskach, w okresie od dnia
05 listopada br. do dnia 04 grudnia br., Interesanci przyjmowani będą w godzinach od 08:00 do 15:00.

BURMISTRZ STAWISK
Agnieszka Rutkowska

 

 Gmina  Stawiski
 Rodzaj Gminy   miejsko-wiejska 
 Województwo   Podlaskie
 Powiat  Kolneński
 Adres  18-520 Stawiski
 Plac Wolności 13/15 
 Telefon  (86) 278 55 11
 Faks  (86) 278 55 33
 Strona WWW  https://stawiski.pl 
 Adres skrytki EPUAP   /egh19dj11n/SkrytkaESP 
 Adres e-mail
  
 Burmistrz Stawisk  Agnieszka Rutkowska
 Zastępca Burmistrza  Iwona Niedźwiedzka
 Sekretarz Gminy  Tomasz Olszewski
 Skarbnik Gminy Stawiski  Iwona Ofman
 
 NIP (UM):  721-10-03-298
 NIP (GMINA):  291-02-24-677
 REGON (UM):  000528830
 REGON (GMINA):  450669884
 
 NUMER KONTA  51 8762 1022 0031 6097 2000 0010
 Hexa Bank Spółdzielczy o/Stawiski
 
 Kasa czynna w godz.  od 0800 do 1500
 Telefon  (86) 278 51 56

 

Data powstania: wtorek, 27 lis 2018 15:39
Data opublikowania: wtorek, 27 lis 2018 15:52
Opublikował(a): Jarosław Laskowski
Zaakceptował(a): Jarosław Laskowski
Artykuł był czytany: 76763 razy

Wykaz telefonów i adresów e-mail w Urzędzie Miejskim w Stawiskach i jednostkach podległych/instytucjach


PARTER

Stanowisko Nazwisko i imię Adres e-mail Nr telefonu Nr pokoju
 Obsługa Rady / Wybory /
 Profilaktyka
 Mroczkowska Małgorzata  rada-umstawiski@stawiski.pl 86 278-55-22
3
 Punkt Obsługi Klienta  Zabielska Magdalena  pok@stawiski.pl 86 278-55-11 4
 Urząd Stanu Cywilnego  Grela Ewa  grela@stawiski.pl 86 278-52-02
5
 Zastępca Kierownika USC /
 Ewidencja ludności /
 Dowody osobiste /
 Działalność gospodarcza
 Skrodzka Halina  hskrodzka@stawiski.pl
 Archiwum / OC / IOD /
 Stypendia dla uczniów /
 Kształcenie młodocianych
 Ślaska Zofia  zofiaslaska@stawiski.pl
 iod@stawiski.pl
86 278-52-20 6
 Gospodarka
 nieruchomościami
 Chodnicka Małgorzata  gchodnicka-umstawiski@stawiski.pl 86 278-52-23
7

I PIĘTRO

Stanowisko Nazwisko i imię Adres e-mail
Nr telefonu
Nr pokoju
 Burmistrz Stawisk  Rutkowska Agnieszka  burmistrz@stawiski.pl 86 278-52-21
86 278-55-33
(Fax)
10
 Zastępca Burmistrza  Niedźwiedzka Iwona  iwona.niedzwiedzka@stawiski.pl
 Sekretariat / Kadry  Malinowska Wioleta  sekretariat@stawiski.pl
 Sekretarz Gminy Stawiski  Olszewski Tomasz  sekretarz@stawiski.pl 86 278-51-83
15
 Skarbnik Gminy Stawiski  Ofman Iwona  stawiski@bl.jst.net.pl 86 278-50-20
19
 Zastępca Skarbnika Gminy  Jańczyk Beata  beatajanczyk@stawiski.pl 86 278-51-66
18
 Drogownictwo /
 Oświetlenie uliczne
 Malinowski Grzegorz  g.malinowski@stawiski.pl 86 278-51-92
12
 Gospodarka przestrzenna /
 Decyzje o warunkach
 zabudowy /
 Czyste Powietrze
 Borzymowska Małgorzata  borzymowska@stawiski.pl 86 278-50-50
13
 Ochrona Środowiska /
 Zabytki / Czyste powietrze
 Dąbkowska Małgorzata  m.dabkowska@stawiski.pl
 Gospodarka odpadami /
 Transport / Rolnictwo /
 Zamówienia publiczne
 Tyszka Joanna  j.tyszka@stawiski.pl 86 278-51-95
20
 Kasa  Kowalewska Marta  m.kowalewska@stawiski.pl 86 278-51-56
14
 Wymiar Podatku  Chrzanowska Anna  achrzanowska@stawiski.pl 86 278-51-82
16
 Księgowość Podatkowa /
 Obsługa VAT
 Obrycka Agnieszka  obrycka@stawiski.pl 86 278-51-78
17
 Księgowość  Krasińska Elżbieta  e.krasinska@stawiski.pl 86 278-51-45
21
 Obsługa Informatyczna  Laskowski Jarosław  it@stawiski.pl 86 278-51-63 22

WYKAZ TELEFONÓW DO INSTYTUCJI

Nazwa instytucji Dyrektor/kierownik Adres e-mail Nr Telefonu
 Ośrodek Pomocy Społecznej  Szadziul Ewa  opsstawiski@poczta.onet.pl 86 278-51-37
86 278-52-05
 SP w Porytem  Żochowska Bogumiła  poryte-23@wp.pl 86 278-86-82
 SP w Stawiskach  Chojnowski Tomasz  spstawiski@wp.pl 86 278-56-09
 Szkoła Filialna w Jurcu Szl. 86 278-50-56
 Miejskie Przedszkole
 w Stawiskach
 Bogdańska Iwona  stawiski.przedszkole@wp.pl 86 278-56-51
 Biblioteka  Kamionowska Grażyna  biblioteka.stawiski@wp.pl 86 278-50-66
 GOKiS 86 278-55-79
 ZGKiM  Ofman Andrzej  zgkimstawiski@wp.pl 86 278-57-11
 OSP KSRG Stawiski  Bikowski Remigiusz  straz@stawiski.pl 86 278-50-08
 Posterunek Policji w Stawiskach  86 474-10-16

 

Data powstania: wtorek, 6 mar 2018 12:32
Data opublikowania: poniedziałek, 23 kwi 2018 13:22
Opublikował(a): Jarosław Laskowski
Zaakceptował(a): Jarosław Laskowski
Artykuł był czytany: 9692 razy