BIP Gminy Stawiski

Biuletyn Informacji Publicznej

Wyniki wyborów samorządowych z terenu gminy Stawiski

Wyniki wyborów w gminie Stawiski

 

Frekwencja: 56,24%

 

Okręg wyborczy nr 1 obejmujący 5 mandatów.

Wybory odbyły się.

Głosowanie przeprowadzono.

Frekwencja: 49,87%

1. Głosów ważnych oddano 989

2. Na poszczególne listy kandydatów i kandydatów z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:

Lista nr 14 — KW "PIAST"

219

1) CZECH Andrzej

115

2) WYSOCKA Hanna

16

3) PTAK Elżbieta

40

4) RYBICKA Urszula

31

5) KUCZYŃSKI Stanisław

17

Lista nr 16 — KWW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU KOLNO

1012

1) BIELAWSKI Jerzy

227

2) CHODNIK Sławomir Antoni

473

3) TRUSZKOWSKI Grzegorz

133

4) OBRYCKI Zdzisław

179

Lista nr 17 — KWW ROZWÓJ STAWISK

196

1) KOSSEWSKI Janusz

78

2) MACIEJEWSKI Andrzej

54

3) CUKROWSKI Jan

64

Lista nr 18 — KWW MAŁA OJCZYZNA

1198

1) WYSOCKI Adam

225

2) KICIŃSKI Andrzej

224

3) NAGÓRSKA Grażyna

207

4) RUDZKI Józef

287

5) ZALEWSKI Tadeusz

255

Lista nr 19 — KWW DOBRO WSPÓLNE

371

1) CHOJNOWSKI Tomasz

371

Lista nr 22 — KWW ANDRZEJA OFMANA

124

1) OFMAN Andrzej

124

Lista nr 23 — KWW RAZEM DLA STAWISK

414

1) SZYMBORSKI Rafał

145

2) SOBOCIŃSKI Michał

61

3) PATALAN Radosław

109

4) STECZKOWSKI Paweł Mariusz

99

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymali i zostali wybrani radnymi:

BIELAWSKI Jerzy

227

ZALEWSKI Tadeusz

255

RUDZKI Józef

287

CHOJNOWSKI Tomasz

371

CHODNIK Sławomir Antoni

473

 

 

Okręg wyborczy nr 2 obejmujący 1 mandat.

Wybory odbyły się.

Głosowanie przeprowadzono.

Frekwencja: 62,54%

1. Głosów ważnych oddano 187

2. Na poszczególne listy kandydatów i kandydatów z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:

Lista nr 16 — KWW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU KOLNO

85

1) GROMADZKA Elżbieta

85

Lista nr 18 — KWW MAŁA OJCZYZNA

102

1) MIECZKOWSKI Wojciech Tadeusz

102

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymali i zostali wybrani radnymi:

MIECZKOWSKI Wojciech Tadeusz

102

 

 

 

Okręg wyborczy nr 3 obejmujący 1 mandat.

Wybory odbyły się.

Głosowanie przeprowadzono.

Frekwencja: 56,69%

1. Głosów ważnych oddano 178

2. Na poszczególne listy kandydatów i kandydatów z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:

Lista nr 17 — KWW ROZWÓJ STAWISK

76

1) TYSZKO Wiesław Stanisław

76

Lista nr 18 — KWW MAŁA OJCZYZNA

102

1) BAGIŃSKI Robert

102

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymali i zostali wybrani radnymi:

BAGIŃSKI Robert

102

 

 

Okręg wyborczy nr 4 obejmujący 1 mandat.

Wybory odbyły się.

Głosowanie przeprowadzono.

Frekwencja: 56,16%

1. Głosów ważnych oddano 205

2. Na poszczególne listy kandydatów i kandydatów z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:

Lista nr 14 — KW "PIAST"

37

1) NERKOWSKI Marek

37

Lista nr 17 — KWW ROZWÓJ STAWISK

86

1) RAMOTOWSKI Lech

86

Lista nr 18 — KWW MAŁA OJCZYZNA

82

1) URBAN Robert Józef

82

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymali i zostali wybrani radnymi:

RAMOTOWSKI Lech

86

 

 

Okręg wyborczy nr 5 obejmujący 1 mandat.

Wybory odbyły się.

Głosowanie przeprowadzono.

Frekwencja: 51,72%

1. Głosów ważnych oddano 165

2. Na poszczególne listy kandydatów i kandydatów z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:

Lista nr 14 — KW "PIAST"

18

1) BAGIŃSKI Ryszard

18

Lista nr 15 — KWW NASZA GMINA

70

1) KURKOWSKI Bogdan

70

Lista nr 18 — KWW MAŁA OJCZYZNA

77

1) KURZĄTKOWSKI Jan

77

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymali i zostali wybrani radnymi:

KURZĄTKOWSKI Jan

77

 

 

Okręg wyborczy nr 6 obejmujący 1 mandat.

Wybory odbyły się.

Głosowanie przeprowadzono.

Frekwencja: 44,4%

1. Głosów ważnych oddano 123

2. Na poszczególne listy kandydatów i kandydatów z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:

Lista nr 14 — KW "PIAST"

20

1) BRZOSTOWSKA Celina

20

Lista nr 18 — KWW MAŁA OJCZYZNA

39

1) KURZĄTKOWSKA Ewa

39

Lista nr 21 — KW NDP - SAMOOBRONA LEPPERA

64

1) ZABIELSKI Mariusz

64

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymali i zostali wybrani radnymi:

ZABIELSKI Mariusz

64

 

 

Okręg wyborczy nr 7 obejmujący 1 mandat.

Wybory odbyły się.

Głosowanie przeprowadzono.

Frekwencja: 55,59%

1. Głosów ważnych oddano 169

2. Na poszczególne listy kandydatów i kandydatów z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:

Lista nr 14 — KW "PIAST"

41

1) BAGIŃSKI Ireneusz

41

Lista nr 17 — KWW ROZWÓJ STAWISK

70

1) KIEŁCZEWSKI Antoni

70

Lista nr 18 — KWW MAŁA OJCZYZNA

58

1) KOŁAKOWSKI Sławomir

58

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymali i zostali wybrani radnymi:

KIEŁCZEWSKI Antoni

70

 

 

Okręg wyborczy nr 8 obejmujący 1 mandat.

Wybory odbyły się.

Głosowanie przeprowadzono.

Frekwencja: 57,11%

1. Głosów ważnych oddano 217

2. Na poszczególne listy kandydatów i kandydatów z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:

Lista nr 2 — KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

11

1) KURPIEWSKI Antoni

11

Lista nr 16 — KWW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU KOLNO

33

1) MILEWSKI Wojciech

33

Lista nr 17 — KWW ROZWÓJ STAWISK

12

1) KULIKOWSKI Przemysław

12

Lista nr 18 — KWW MAŁA OJCZYZNA

136

1) RZADKA Barbara

136

Lista nr 20 — KWW MOJA WIEŚ

25

1) WYSOCKI Stanisław

25

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymali i zostali wybrani radnymi:

RZADKA Barbara

136

 

 

Okręg wyborczy nr 9 obejmujący 1 mandat.

Wybory odbyły się.

Głosowanie przeprowadzono.

Frekwencja: 69,88%

1. Głosów ważnych oddano 225

2. Na poszczególne listy kandydatów i kandydatów z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:

Lista nr 2 — KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

99

1) SOBOCIŃSKI Marek

99

Lista nr 15 — KWW NASZA GMINA

15

1) ROSOŁOWSKI Ireneusz

15

Lista nr 18 — KWW MAŁA OJCZYZNA

111

1) ZALEWSKA Elżbieta

111

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymali i zostali wybrani radnymi:

ZALEWSKA Elżbieta

111

 

 

Okręg wyborczy nr 10 obejmujący 1 mandat.

Wybory odbyły się.

Głosowanie przeprowadzono.

Frekwencja: 45,8%

1. Głosów ważnych oddano 191

2. Na poszczególne listy kandydatów i kandydatów z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:

Lista nr 14 — KW "PIAST"

7

1) RYBICKI Paweł

7

Lista nr 15 — KWW NASZA GMINA

72

1) KLIMASZEWSKI Stanisław

72

Lista nr 18 — KWW MAŁA OJCZYZNA

112

1) DUCKA Bogusława

112

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymali i zostali wybrani radnymi:

DUCKA Bogusława

112

 

 

Okręg wyborczy nr 11 obejmujący 1 mandat.

Wybory odbyły się.

Głosowanie przeprowadzono.

Frekwencja: 70,32%

1. Głosów ważnych oddano 199

2. Na poszczególne listy kandydatów i kandydatów z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:

Lista nr 2 — KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

95

1) KARWOWSKI Stanisław

95

Lista nr 18 — KWW MAŁA OJCZYZNA

104

1) CHMIELEWSKI Stefan

104

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymali i zostali wybrani radnymi:

CHMIELEWSKI Stefan

104

 

Na poszczególnych kandydatów na Burmistrza Stawisk oddano następującą liczbę głosów ważnych:

1) SZUMSKI Jan Waldemar zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY STRONNICTWO "PIAST"

420

2) WASZKIEWICZ Marek zgłoszony przez KWW MAŁA OJCZYZNA

2 390

 

Wybory do Rady Powiatu: Kolneński, Okręg nr 2, Lista nr 10

 

Filipkowski Kazimierz

107

Szumski Jan Waldemar

55

Truszkowski Mieczysław

1

Zuzga Artur

7

Sobiewski Andrzej

23

Baczewski Jacek

3

Truszkowska Marlena

6

 

Wybory do Rady Powiatu: Kolneński, Okręg nr 2, Lista nr 5

 

Zacharzewski Wiesław

398

Konopka Stanisław

48

Rogowski Zbigniew

10

Piotrowski Daniel

35

Pogorzelski Wiesław

1

Tyszka Jerzy

63

 

Wybory do Rady Powiatu: Kolneński, Okręg nr 2, Lista nr 2

 

Rafałowski Wojciech

127

Borawski Antoni

13

Komosiński Krzysztof

56

Kownacki Tadeusz

9

Mroczkowski Bogdan

130

Sobociński Bogusław

34

Truszkowska Barbara

140

Wiszowaty Józef

7

 

Wybory do Rady Powiatu: Kolneński, Okręg nr 2, Lista nr 11

 

Rafałowski Krzysztof

146

Kajko Alina

2

Mioduszewski Jan

23

Gutowski Bogdan

3

Rydzewski Józef Stanisław

0

Gutowski Józef

3

Skrodzki Dariusz

5

Danowska Gubała Mariola

1

 

Wybory do Rady Powiatu: Kolneński, Okręg nr 2, Lista nr 12

 

Wiszowaty Stanisław

29

Rybicka Dorota Elżbieta

89

Zalewski Józef

66

Leszka-Samorajczyk Halina Czesława

10

Szymborska Hanna Elżbieta

59

Mieczkowski Wiesław

3

Zieliński Krzysztof

53

 

Wybory do Rady Powiatu: Kolneński, Okręg nr 2, Lista nr 13

 

Chiliński Grzegorz

298

Kamionowska Grażyna Anna

104

Kępa Andrzej

268

Koniecko Anna

4

Mroczkowska Maria

3

Niesłuchowski Marian

0

Zelkowski Jan

170

 

Wybory do Sejmiku Województwa: podlaskie, Okręg nr 3

 

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

183

Czerniawski Mieczysław Leon

73

 Kowalski Jan Antoni

19

 Kołos Aleutyna

13

 Jakubowska Anna

12

 Trepanowski Tadeusz Władysław

5

 Polecka-Gryczan Teresa

4

 Minda Marek Stanisław

33

 Daniło-Gorlewicz Małgorzata

6

 Łada Robert

10

 Żyjewski Zenon

8

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1044

 Bagiński Mieczysław

691

 Borawski Mirosław

210

 Zalewski Krzysztof

56

 Targ Wieńczysław Andrzej

1

 Zawadzki Jan

13

 Kamiński Zbigniew Stanisław

19

 Sakowski Artur

26

 Jankowski Tadeusz

1

 Zaczek Marek Kazimierz

11

 Gietek Tomasz

16

Lista nr 3 - KOMITET WYBORCZY POLSKA PARTIA PRACY - SIERPIEŃ 80

50

 Wachowski Tomasz

18

 Matysiewicz Józef

7

 Kamiński Przemysław

18

 Czajkowski Jan

2

 Matysiewicz Jerzy

2

 Oksięńciuk Kamil

3

Lista nr 4 - KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP

370

 Piorunek Jacek

219

 Leończyk Dariusz

12

 Gromadzki Eugeniusz

64

 Sychowicz Krzysztof

5

 Porowski Lucjan

3

 Łuba Agata

30

 Zolnik Radosław

4

 Mikulski Andrzej

0

 Kozłowski Hubert

5

 Rybicki Czesław

28

Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

516

 Olbryś Marek

176

 Kowalewski Mieczysław Eugeniusz

142

 Wolwark Ryszard

12

 Grzymała Wiesław Tadeusz

42

 Zalewski Ludwik

47

 Polkowski Krzysztof Jan

27

 Olszewski Jan

35

 Domaser Izabela

12

 Dworakowski Marek

14

 Orzołek Marek Sylwester

9

Lista nr 6 - KOMITET WYBORCZY NASZ DOM POLSKA - SAMOOBRONA ANDRZEJA LEPPERA

136

 Korytkowski Kazimierz

16

 Zabielski Marek

66

 Kozicki Krzysztof

6

 Wiszowaty Jacek

15

 Brodowski Tadeusz

6

 Kossakowski Ireneusz

6

 Kamiński Grzegorz Mieczysław

8

 Małachowski Wacław

5

 Foltyński Jacek

3

 Czarnowski Marek

5

Lista nr 7 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRAJOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

37

 Niebrzydowski Mateusz

8

Bagińska Maria 

11

Szymanowski Bogdan 

7

Dobkowski Zbigniew 

2

Tyszka Jan 

8

Korytkowski Krzysztof

1

Lista nr 8 - KOMITET WYBORCZY KRAJOWA PARTIA EMERYTÓW I RENCISTÓW 

32

Grzeszczyk Tadeusz 

9

Być Bożena 

10

Ostrowski Artur 

5

Adamski Mieczysław 

2

Jaroszewicz Tadeusz

6

 

 

Pełnomocnik Burmistrza Stawisk ds. wyborów

Agnieszka Rutkowska

Data powstania: poniedziałek, 22 lis 2010 06:29
Data opublikowania: poniedziałek, 22 lis 2010 06:31
Opublikował(a): Agnieszka Rutkowska
Zaakceptował(a): Agnieszka Rutkowska
Artykuł był czytany: 5804 razy