BIP Gminy Stawiski

Plan Odnowy Miejscowości Stawiski

Szanowni Mieszkańcy

     Przekazuję do konsultacji społecznych na okres od 05 do 19 grudnia 2008 roku Plan Odnowy Miejscowości Stawiski.
Jest to dokument planowania rozwoju na najniższym szczeblu, czyli na poziomie sołectwa. Ma on pobudzać mieszkańców danej miejscowości do wspólnego działania na rzecz rozwoju swojej małej ojczyzny. Plan Odnowy Miejscowości Stawiski został opracowany na podstawie dostępnych informacji historycznych, danych statystycznych oraz danych uzyskanych z Urzędu Miejskiego w Stawiskach i Starostwa Powiatowego w Kolnie. Przedstawia on Państwa oczekiwania dotyczące kierunków rozwoju miejscowości na lata 2008 – 2015. Jest on niezbędnym załącznikiem do wniosku w ramach działania „Odnowa i rozwój wsi”, w ramach, którego będziemy wnioskować o dofinansowanie działań przedstawionych w planie.

     Wszelkie uwagi dotyczące ostatecznej wersji Planu proszę przekazywać na adres e-mail sekretariat-umstawiski@stawiski.pl (w temacie proszę wpisać Plan Odnowy Miejscowości Stawiski) bądź bezpośrednio do Urzędu Miejskiego w Stawiskach (sekretariat).


Burmistrz Stawisk
Marek Waszkiewicz

Pliki do pobrania:

Data powstania: piątek, 5 gru 2008 14:47
Data opublikowania: piątek, 5 gru 2008 15:47
Data przejścia do archiwum: poniedziałek, 22 gru 2008 07:46
Opublikował(a): Jarosław Laskowski
Zaakceptował(a): Jarosław Laskowski
Artykuł był czytany: 2130 razy

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.